Zadzwoń do nas:+48 796 396 586

Dla kogo tworzymy

Nasza oferta jest szeroka i dostosowana by obsługiwać dowolny segment łańcucha dostaw. Obsługujemy klientów detalicznych, hurtowników, wydawnictwa i agencje reklamowe. Produkty wysyłamy według specyfikacji klienta w opakowaniach pojedynczych lub zbiorczych.
 • Sprzedaż detaliczna
  Obsługujemy klientów detalicznych poprzez nasze sklepy internetowe: playmaty.pl, playmats.eu, unikalneobrazy.pl, sacra.pl, resinarium.com oraz na platformie Amazon Prime.
 • Sklepy z grami
  Zaopatrujemy sklepy w maty i rozmaite akcesoria do gier bitewnych, karcianych, planszowych i fabularnych.
 • Innowatorzy
  Wspieramy firmy, które chcą wdrożyć nowe produkty na rynek. Nasze zaplecze technologiczne pozwala na prototypowanie produktów od jednej sztuki. Dodatkowo przygotowywujemy rendery 3D i zdjęcia do celów promocyjnych i pełną wycenę produktu przed wdrożeniem go na rynek.
 • Wydawcy
  Wspieramy wydawców w produkcji mat do gier oraz dystrybucji poprzez kanały własne partnerów lub usługę Drop Shipping. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji oficjalnych mat do gier, wykonaliśmy maty dla takich firm jak Phalanx, Lucky Duck Games, Q-Workshop, Ludi Creations i Rebel (Asmodee Group). W ramach współpracy z wydawcami zapewniamy gotowe zdjęcia, prototypowe maty przedprodukcyjne i rendery 3D.
 • Dystrybutorzy
  Posiadamy wiele modeli dystrybucji własnych produktów - od sklepów partnerskich, przez hurtowników po wydawców. Jeśli chcesz rozpocząć hurtową dystrybucję w swoim kraju, skontaktuj się z nami, a my prześlemy Ci ofertę współpracy.
 • Twórcy kickstarterów
  Współpracowaliśmy z wieloma kampaniami Kickstarter i zawsze możemy zaoferować bezpłatne próbki niezależnie od etapu kampanii. W naszych obiektach znajduje się studio fotograficzne, możemy dostarczyć zdjęcia i rendery swoich produktów w wysokiej rozdzielczości, które można wykorzystać na stronie kampanii. Wiemy, ile pracy zajmuje przygotowanie i promocja kampanii crowdfundingowej - dlatego zawsze staramy się możliwie ułatwić ją twórcom!
 • Biznes
  Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, a skala produkcji i dystrybucji jest ponad dwukrotnie większa każdego roku. Tylko w 2019 roku wyprodukowaliśmy ponad 100 000 indywidualnych produktów, które trafiły na rynki na całym świecie. Jeśli chcesz nawiązać relacje biznesowe - skontaktuj się z nami, jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Planujemy zintensyfikować ekspansję rynków Europy Zachodniej, a także Stanów Zjednoczonych i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
 • Artyści
  Współpracujemy z wieloma artystami, którzy tworzą grafiki dla naszych produktów.