Zadzwoń do nas:+48 796 396 586
Nasze zakłady zapewniają nam szeroki zakres materiałów, technologii produkcji i ogromną kontrolę nad produktem.
Nasza fascynacja nowoczesną technologią i ciągłe zainteresowanie trendami na rynku druku i wzornictwa pozwala na wdrażanie akcesoriów, których wcześniej nie było na rynku.

Rozwój produktów

Dzięki naszemu rozbudowanemu zapleczu technologicznemu, które obejmuje prototypownię, drukarki 3D, maszyny żywiczne i studio fotograficzne, jesteśmy w stanie wdrażać produkty na każdym etapie, od projektu pomysłu do ostatecznej wersji gotowej na półkę sklepową. Wszystkie produkty przygotowane dla klientów biznesowych są szczegółowo omawiane i konsultowane - często warto rozważyć kilka alternatyw dla rozwiązań technologicznych, które pasują do realiów rynkowych. Jesteśmy w stanie przygotować prototypy produktów, które wcześniej nie istniały na rynku - rozwijająca się branża to dla nas nie tylko wyzwanie, ale także pasja.

Szeroki zakres możliwości

Nasze zakłady zapewniają nam szeroki zakres materiałów, technologii produkcji i ogromną kontrolę nad produktem. Oferujemy duży wybór produktów. A jeśli nie znajdziesz pożądanego produktu w naszej ofercie, możemy stworzyć produkty o niestandardowych rozmiarach i kształtach. Nasza fascynacja nowoczesną technologią i ciągłe zainteresowanie trendami na rynku druku i wzornictwa pozwala na wdrażanie akcesoriów, których nie było wcześniej na rynku.

Dowolny nakład

Kilka niezależnych linii produkcyjnych pozwala nam na masową produkcję równolegle z mniejszymi zamówieniami. Jesteśmy w stanie wysłać prototypy w ciągu kilku dni i zaoferować niewielkie dodruki większych zamówień na korzystnych warunkach finansowych.

Łańcuch dostaw

Tworzymy tzw. Poziom 2 i kolejne poziomy w łańcuchu dostaw - otrzymujemy podstawowy prefabrykat(surowiec), który w cyklu kolejnych procesów produkcyjnych przechodzi przez łańcuch dostaw.

Technologia

W zależności od przeznaczenia produktu stosujemy szereg nowoczesnych technologii - od druku lateksowego, poprzez technologię sublimacji przy użyciu szwajcarskich tuszy Sensient, po laminowanie i cięcie laserowe.