Zadzwoń do nas:+48 796 396 586

Maty do gier

  • Nasze kanały dystrybucji
  • PLAYMATS.EU
  • PLAYMATY.PL
  • RESINARIUM.COM
  • I wiele sklepów i hurtowni na całym świecie

Gry planszowe, bitewne i karciane

Jesteśmy międzynarodowym producentem i dystrybutorem mat i akcesoriów do gier. Obsługujemy klientów detalicznych, niejednokrotnie dostosowując produkty do indywidualnych oczekiwań. Produkujemy i wysyłamy również zamówienia hurtowe do wydawców takich jak Lucky Duck Games (Vikings Gone Wild), Phalanx (uBoot, Hannibal&Hamilcar), Q Workshop (Cthulhu & Maty na kości) czy Board&Dice (Superhot i inne tytuł). Mamy kilka nowoczesnych i ciągle usprawnianych linii produkcyjnych, które zrealizowały wiele zamówień hurtowych. Nasze doświadczenie w wysyłce międzynarodowej pozwala zminimalizować ryzyko opóźnień, a nasza ciągłe zaangażowanie i kontrola jakości pozwolą nam stworzyć produkty, z których będziesz dumny.

Technologia produkcji

Dzięki dwóm niezależnym liniom produkcyjnym możemy zagwarantować ciąłość produkcji. W razie usterek technicznych na jednej linii, proces może być kontynuowany w drugim lokalu. Produkcja może być łątwo przeskalowana do obsługi dużych zamówień. Jesteśmy wyposażeni w terminal elektryczny o mocy 100 000 W, co pozwala nam uruchomić kilka równoległych cykli produkcyjnych. Nasze bogate wyposażenie obejmuje prototypownię, drukarki 3D, odlewnię i studio fotograficzne. Dzięki nim jesteśmy w stanie wdrażać produkty na dowolnym etapie, od projektu pomysłu do ostatecznej wersji gotowej na półkę sklepową.

Bezpieczeństwo

Używamy bezpiecznych dla zdrowia i środowiska rozwiązań. Kontrola jakości na każdym kroku procesu produkcyjnego oraz wykorzystanie zaawansowanych systemów zarządzania (inspirowanych systemami stosowanymi w Toyocie i TQM) pozwalają na wydajną produkcję towarów najwyższej jakości.

Najpopularniejsza technologia - neoprenowa mata gumowa

Nasze klasyczne maty gumowe znane i sprzedawane na całym świecie. Odporne na zgniatanie i zadrapania. Nie bledną od promieni UV i można je praćw pralce. Po zrolowaniu łatwe w przechowywaniu i transporcie. Możliwość stworzenia maty dwustronnej.

Końcowy rezultat

Gotowe produkty pakowane są według specyfikacji klienta. Cały proces produkcyjny może odbywać się w naszej firmie: od produkcji po pakowanie i wysyłkę do centrum logistycznego.